Obec Kořenec
Obec Kořenec

Běh pro hospic ve Veselici podpoří péči o nevyléčitelně nemocné - 30. května od 10 hodin

Běh pro hospic

Běh pro hospic ve Veselici podpoří péči o nevyléčitelně nemocné 30. května od 10 hodin.

Běh pro hospic ve Veselici podpoří péči o nevyléčitelně nemocné

V sobotu 30. května od 10 hodin se ve Veselici u Hospůdky na Kasárnách uskuteční 5. Běh pro hospic, který pořádá Charita Blansko.

Zapojit se může každý – běžci, rodiny s dětmi i ti, kteří chtějí trasu jen projít. Připraveny jsou tratě od zhruba 1 kilometru až po 10 kilometrů.

Výtěžek ze startovného poputuje na podporu Mobilního hospice sv. Martina, který už víc než 15 let pomáhá těžce nemocným lidem v regionu prožít poslední dny života doma, v kruhu svých blízkých, a zároveň podporuje i jejich rodiny.

Akce není o výkonech, ale o setkání a pomoci. Startovné je 200 korun pro dospělé, 50 korun pro děti, případně 500 korun jako sponzorský dar.

Běh pro hospic

Datum vložení: 23. 4. 2026 7:48
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2026 7:53
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

V obraze

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

Google playApp Store

Hlášení závad

hlaseni zavad

Svátek

Svátek má Vojtěch

Mapotip - DTM

Banner

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 23. 4. 2026
oblačno 14 °C 1 °C
oblačno, mírný severozápadní vítr
vítrSZ, 7.35m/s
tlak1021hPa
vlhkost51%

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Vyhledávač firem

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc
Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.
Pranostika na akt. den
Při svatém Vojtěchu dělává trn květem útěchu.